Төлеби аудандық аумақтық және учаскелік сайлау комиссиясы

10 қаңтар  2019 жыл     №36/199-V

Төлеби аудандық аумақтық
және  учаскелік  сайлау
комиссияларын сайлау туралы

          «Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы» Қазақстан Республикасының 1995 жылғы 28 қыркүйектегі Конституциялық Заңының 10 бабына сәйкес, аудандық мәслихат ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:

          Төлеби аудандық аумақтық және учаскелік сайлау комиссиялары осы шешімнің қосымшасына сәйкес  сайлансын.

Аудандық мәслихат
сессиясының төрағасы                                                        Е.Майлыбаев

Аудандық мәслихаттың            хатшысы                                                                                Н.Қойбағаров    

                                                             Төлеби аудандық мәслихатының
2019 жылғы 10 қаңтардағы
№36/199-VІ шешіміне қосымша

Аумақтық сайлау комиссиясы:

Орталығы – аудандық Мәдениет үйі, Леңгер қаласы

       1. Суттибаев Оралбай Усипбайулы, Төлеби аудандық ветеринария бөлімінің басшысы,  «Нұр Отан» партиясының өкілі.

       2. Кулманов Сейдуалы Алпысович, аудан әкімі аппаратының бас инспекторы,  «Бірлік» Саяси партиясы» қоғамдық бірлестігінің өкілі.

       3. Беглаш Нұрдәулет Айбекұлы, аудандық экономика және қаржы бөлімінің маманы, Қазақстандық салалық білім және ғылым қызметкерлері кәсіптік одағының Түркістан облыстық ұйымы» қоғамдық бірлестігінің өкілі.

       4. Мелдебеков Марат Серғалиұлы, «Төлеби ауданының ветеринарлық қызметі» МКК директоры, Қазақстанның Коммунистік Халық партиясының өкілі.

       5. Қыпшақов Қайрат Саматович, Төлеби аудандық жастар орталығының директоры, Қазақстанның «Ақ жол» демократиялық» партиясының өкілі.  

        6. Курбанова Гульнар Шералиевна, Қазығұрт орта мектебінің директоры, Қазақстан социал-демократиялық «Ауыл» партиясының өкілі.

        7. Рустенбек Гулзинат Мекенбайқызы, аудандық білім бөлімінің әдіскері,  Қазақстан Республикасының жергілікті соғыс және ауғаныстан ардагерлері одағы қоғамдық бірлестігінің өкілі.

Учаскелік сайлау комиссиялары:

№725  Таскешу  сайлау учаскесі

Орталығы –  «Бірлік» ЖШС ғимараты.

1. Сугурбекова Галия  Нуралықызы, Таскешу бастауыш мектебінің  меңгерушісі,  «Нұр Отан» партиясының өкілі.

2. Түймебеков Даурен Ибраевич,  №3 П.Тәжібаева атындағы жалпы орта мектеп директорының оқу ісі жөніндегі орынбасары, «Бірлік» Саяси партиясы» қоғамдық бірлестігінің өкілі.

3. Назымбет  Раушан  Шайзатқызы,  Таскешу бастауыш мектебінің  мұғалімі,  Қазақстанның Коммунистік Халық партиясының өкілі.             

4. Курбанбеков Туранбек Исралиулы, Бірлік ГКП «Оңтүстік жолдарының» жұмысшысы,  Қазақстанның «Ақ жол» демократиялық» партиясының өкілі.          

5. Талханбаева Айзада Серіккызы, «Мейіржан» балабақшасының мұғалімі, «Ауыл» Халықтық –демократиялық патриоттық партиясының өкілі.          

6.  Абдрахманова  Орынкул  Жумадилкызы,  «Ленгір су»  мекемесінің  есепшісі, Қазақстан Республикасының жергілікті соғыс және ауғаныстан ардагерлері одағы қоғамдық бірлестігінің өкілі.

7.  Жалбиев Жасұлан Жамбылұлы, Таскешу бастауыш мектебінің шаруашылық меңгерушісі, Қазақстандық салалық білім және ғылым қызметкерлері кәсіптік одағының Түркістан облыстық ұйымы» қоғамдық бірлестігінің өкілі.

№726  №8  Колледж  сайлау учаскесі

Орталығы –  №8 Колледж  ғимараты.

1.  Естаев  Алмас Койшыбаевич,  №8 колледж директорының орынбасары, «Нұр Отан» партиясының өкілі.

2. Ижанова Калима Клыштурдыкызы, П.Тәжібаев атындағы №3 мектептің директоры,  «Бірлік» Саяси партиясы» қоғамдық бірлестігінің өкілі.

3. Байдуйсенова Индира Камалхановна, №8 колледждің мұғалімі, Қазақстанның  Коммунистік Халық партиясының өкілі.

4. Ешенкулов Керимхан Байгулович, №8 колледжінің кадр бөлімінің меңгерушісі,  Қазақстанның «Ақ жол» демократиялық» партиясының өкілі.

5. Досполов Алипбек Арапбекович, №8 колледжінің өндірістік шебері, «Ауыл» Халықтық –демократиялық патриоттық партиясының өкілі.

6. Давлетов Нуржан Серикович, жеке кәсіпкер, Қазақстан Республикасының  жергілікті соғыс және ауғаныстан ардагерлері одағының өкілі.

7.  Дуйсебаева Айнур Ирсалиевна,  П.Тәжібаев атындағы №3 мектептің тәлімгері, «Қазақстандық салалық білім және ғылым қызметкерлері кәсіптік одағының Түркістан облыстық ұйымы» қоғамдық бірлестігінің өкілі.

8.  Қожанова Бағила Кайратовна, П.Тәжібаев атындағы №3 мектептің лаборанты,  «SENIM» денсаулық сақтау жүйесі жұмыскерлерінің салалық кәсіподақ одағы» Республикалық қоғамдық бірлестігінің Түркістан облыстық филиалының өкілі.

9. Нигай  Галина Алексеевна, аудандық кітапхана қызметкері, Мемлекеттік мекемелері, банк және қоғамдық қызмет көрсету қызметкерлерінің жергілікті кәсіподағы» қоғамдық бірлестігінің өкілі.

№727   №1 мектеп гимназия сайлау  учаскесі

Орталығы – №1 мектеп гимназиясы.

1.  Жалбиева Дариха Удербайқызы, №1 мектеп гимназиясы шаруашылық меңгерушісі,  «Нұр Отан» партиясының өкілі.

2. Тезекова Назира Байжанқызы, №1 мектеп гимназияның директоры, «Бірлік» Саяси партиясы» қоғамдық бірлестігінің өкілі.

3.  Мырзакеримова  Клара  Рыскулбекқызы, №1 мектеп гимназия директорының  орынбасары, Қазақстанның Коммунистік Халық партиясының өкілі.

4.  Оспанова Карлыгаш Тастемировна, «Қарлығаш» балабақшасының тәрбиешісі,  Қазақстанның «Ақ жол» демократиялық» партиясының өкілі.

5. Жиембаев Әшім Шарипбайулы, №6 мектептің мұғалімі, «Ауыл» Халықтық –демократиялық патриоттық партиясының өкілі.

6. Орманова  Гулбану  Есболатқызы, №2  «Қарлығаш»  балабақшасының тәрбиешісі,  Қазақстан Республикасының жергілікті соғыс және ауғаныстан ардагерлері одағының өкілі.

7. Абуова Акмарал Балыққызы, №2 «Қарлығаш» балабақшасының тәрбиешісі, «Қазақстандық салалық білім және ғылым қызметкерлері кәсіптік одағының Түркістан облыстық ұйымы» қоғамдық бірлестігінің өкілі.

№728   1- мөлтек аудан  сайлау  учаскесі

Орталығы –  1-мөлтек аудан 1/13 үй

1.  Мусабаева Сарсенкул  Шегирбайкызы, Зағиптар қоғамының кітапханашысы,  Нұр Отан партиясының өкілі.

2. Рысбекова  Алия Артықбайқызы, «Төлеби мүгедек балдарды оңалту орталығының» директоры, «Бірлік» Саяси партиясы» қоғамдық бірлестігінің өкілі.

3. Шакуов Бахыт Бимырзаұлы, жастар  орталығының инспекторы, Қазақстанның Коммунистік Халық партиясының өкілі.

4. Урынбаева Нурсулу Жанибековна, «Қазақ соқырлар қоғамының» менеджері, Қазақстанның  «Ақ жол» демократиялық» партиясының өкілі.

5. Джамалбекова Назира Абдуалыевна, Төлеби мүгедек балдарды оңалту орталығының әлеуметк маманы, «Ауыл» Халықтық –демократиялық патриоттық партиясының өкілі.

6. Кемешова Балқия Абуқызы, «Балдаурен» балабақша қызметкері, Қазақстан Республикасының жергілікті соғыс және ауғаныстан ардагерлері одағының өкілі.

7. Сапенбаева Жанна Ибрашқызы, «Ұлы Төлеби балабақшасының тәрбиешісі», «Қазақстандық салалық білім және ғылым қызметкерлері кәсіптік одағының Түркістан облыстық ұйымы» қоғамдық бірлестігінің өкілі.

№729    Аудандық кітапхана  сайлау  учаскесі

Орталығы –  аудандық кітапхана  ғимараты.

1. Шишкина  Светлана  Викторовна, Орталық кітапхананың директоры, Нұр Отан партиясының өкілі.

2. Тасмурзаева Асия Турдиевна,  Орталық кітапхананың қызметкері, «Бірлік» Саяси партиясы» қоғамдық бірлестігінің өкілі.

3.  Ахметова Гульнар Сардарбековна,  Орталық кітапхананың қызметкері, Қазақстанның Коммунистік Халық партиясының өкілі.

4.  Жетибаев Бегалы Копбайулы, «Алина» балабақшасының қарауылы, Қазақстанның «Ақ жол» демократиялық» партиясының өкілі.

5. Жаксыбаев Усупхан Сейтханулы, №1 мектеп гимназияның мұғалімі, «Ауыл» Халықтық –демократиялық патриоттық партиясының өкілі.

6.  Булекбаева Жанар Ақбердіқызы, «Алина» бала бақшасының меңгерушісі,  Қазақстан Республикасының жергілікті соғыс және ауғаныстан ардагерлері одағының өкілі.

7.  Куралбаева Дильбара Усеровна, «Алина» балабақшасының тәрбиешісі, «Қазақстандық салалық білім және ғылым қызметкерлері кәсіптік одағының Түркістан облыстық ұйымы» қоғамдық бірлестігінің өкілі.

№730   №5 мектеп гимназия  сайлау учаскесі

Орталығы – №5 мектеп гимназиясы.

1.  Тургунов Мусабек Валиханулы, №5 мектеп гимназияның мұғалімі, «Нұр Отан» партиясының өкілі.

2.  Бородина  Светлана Игоревна, №5 мектеп гимназияның директоры,«Бірлік» Саяси партиясы» қоғамдық бірлестігінің өкілі.

3.  Цвор  Евгений Дмитриевич, №5 мектеп гимназияның мұғалімі, Қазақстанның Коммунистік Халық партиясының өкілі.

4.  Шемирбаева Дамен Пармановна, №3 «Балдаурен» балабақшасының тәрбиешісі,  Қазақстанның «Ақ жол» демократиялық» партиясының өкілі.

5.  Ибраева Айсафар Сайлауқызы, жұмыспен қамту орталығының маманы, «Ауыл» Халықтық –демократиялық патриоттық партиясының өкілі.

6. Васильчук Владимир Игоревич, «Балдаурен» балабақшасының қарауылы, Қазақстан Республикасының жергілікті соғыс және ауғаныстан ардагерлері одағының өкілі.

7. Ахметова Гульмира Маратовна, №3 «Балдаурен» балабақшасының медбикесі, «Қазақстандық салалық білім және ғылым қызметкерлері кәсіптік одағының Түркістан облыстық ұйымы» қоғамдық бірлестігінің өкілі.

№731    Аудандық мәдениет үйі  сайлау   учаскесі

Орталығы –  аудандық мәдениет үйі.

1. Маймакова Жанат Меирбеккызы,  №2 Ш.Уәлиханов атындағы жалпы орта мектептің  директоры,  «Нұр Отан» партиясының өкілі.

2. Сугурбекова Гульнур Джаксылыккызы, №2 Ш.Уалиханов атындағы жалпы орта мектеп директорының орынбасары, «Бірлік» Саяси партиясы» қоғамдық бірлестігінің өкілі.

3. Ералиева Қалдыкул,  №2 Ш.Уалиханов атындағы жалпы орта мектептің мұғалімі,  Қазақстанның Коммунистік Халық партиясының өкілі.

4. Тургунбекова Акмарала Есиркепкызы, №4 «Бәйшешек» балабақшасының  меңгерушісі, Қазақстанның «Ақ жол» демократиялық» партиясының өкілі.

5. Жалбиев Жамбыл Ментайулы, №2 Ш.Уалиханов атындағы жалпы орта мектеп директорының шаруашылық ісі жөніндегі орынбасары,  «Ауыл» Халықтық –демократиялық патриоттық партиясының өкілі.

6. Кадырбекова Гулназ Азимханкызы, аудандық оқушылар үйінің әдіскері, Қазақстан Республикасының жергілікті соғыс және ауғаныстан ардагерлері одағы  қоғамдық бірлестігінің  өкілі.

7. Алдабергенова  Гульнар Окаповна, аудандық оқушылар үйінің директоры, «Қазақстандық салалық білім және ғылым қызметкерлері кәсіптік одағының Түркістан облыстық ұйымы» қоғамдық бірлестігінің өкілі.

          8. Жартаева Акбопе Нуржанкызы, «Балдаурен» балабақшасының меңгерушісі, «SENIM» денсаулық сақтау жүйесі жұмыскерлерінің салалық кәсіподақ одағы» Республикалық қоғамдық бірлестігінің Түркістан облыстық филиалының өкілі.

         9. Ешимбетова Айгуль Адилбековна, аудандық оқушылар үйінің есепшісі,  Мемлекеттік мекемелері, банк және қоғамдық қызмет көрсету қызметкерлерінің жергілікті кәсіподағы» қоғамдық бірлестігінің өкілі.

№732  Қалалық аурухана  сайлау   учаскесі

Орталығы –   қалалық аурухана ғимараты.

1. Арапбаев Олжас Касымович, Ленгер қалалық  ауруханасының дәрігері,  «Нұр Отан» партиясының өкілі.

2. Уразбаева Орынкуль Буркутбаевна, қалалық емхананың лабаранты,  «Бірлік»  Саяси партиясы» қоғамдық бірлестігінің өкілі.

3. Амирбекова Акжан Кенжебеккызы, қалалық аурухананың медбикесі, Қазақстанның Коммунистік Халық партиясының өкілі.

4. Шкирко Елена Сергеевна, жұмыссыз, Қазақстанның «Ақ жол» демократиялық» партиясының өкілі.

5. Татыбаева Жадыра Райсбекқызы, Каспий банктің  есепшісі, «Ауыл» Халықтық –демократиялық патриоттық партиясының өкілі.

№733   №4 жалпы орта мектеп   сайлау   учаскесі

Орталығы –   №4 жалпы орта мектебі.

1. Сандыбаева  Ләззат Туребеккызы, Қ.Сәтбаев атындағы жалпы орта мектептің директоры,  «Нұр Отан» партиясының өкілі.

2. Айтуганова Зубира Кенескызы, «Құлағы нашар еститін балаларға арналған арнайы мектеп-интернаттың» директоры, Бірлік» Саяси партиясы» қоғамдық бірлестігінің өкілі.

3. Тургумбекова Гульзат Ерментаевна, «Мағжан» балабақшасының психологы,  Қазақстанның Коммунистік Халық партиясының өкілі.

4. Абдуллаева Нагима Ералхановна, «Тілінде ауыр кемістігі бар балаларға арналған арнайы мектеп интернатының» директоры, Қазақстанның «Ақ жол» демократиялық» партиясының өкілі.

5. Қарабаева Жанерке Бауыржановна,  «Тілінде ауыр кемістігі бар балаларға арналған арнайы мектеп интернат» директорының орынбасары,  «Ауыл» Халықтық –демократиялық патриоттық партиясының өкілі.

6. Айдарбекова Гулдана Керімбайқызы,  №7 жалпы орта мектеп директорының орынбасары,  Қазақстан Республикасының жергілікті соғыс және ауғаныстан ардагерлері одағы  қоғамдық бірлестігінің  өкілі.

7. Онгарова Сауле Сайлаукызы,  Қ.Сәтбаев атындағы  жалпы орта мектептің кіиапханашысы, «Қазақстандық салалық білім және ғылым қызметкерлері кәсіптік одағының Түркістан облыстық ұйымы» қоғамдық бірлестігінің өкілі.

№734   №7 жалпы орта мектеп   сайлау   учаскесі

Орталығы –   №7 жалпы орта мектебі.

1. Орынбаев Жамбыл Азимханович,  №7 жалпы орта мектептің директоры «Нұр Отан» партиясының өкілі.

2. Абуов Серик Аманханович, №7 жалпы орта мектеп директорының орынбасары, «Бірлік» Саяси партиясы» қоғамдық бірлестігінің өкілі.

3. Нуркамытова Ақмарал Балтабайқызы, №7 жалпы орта мектеп директорының орынбасары, Қазақстанның Коммунистік Халық партиясының өкілі.

4. Умбетова Айсулу Тулепбергенкызы, №7 жалпы орта мектеп директорының орынбасары, Қазақстанның «Ақ жол» демократиялық» партиясының өкілі.

5. Амиртаев Каиргали Анарбаевич, Халықты жұмыспен қамту орталығының  ассистенті, «Ауыл» Халықтық –демократиялық патриоттық партиясының өкілі.

6. Аманжолова Маржан Жанысбаевна, «Мағжан» балабақшасының медбикесі,  Қазақстан Республикасының жергілікті соғыс және ауғаныстан ардагерлері одағы  қоғамдық бірлестігінің  өкілі.

7. Бидайбек Жанерке Нуридинкызы, «Алина» балабақшасының тәрбиешісі,  Қазақстандық салалық білім және ғылым қызметкерлері кәсіптік одағының Түркістан облыстық ұйымы» қоғамдық бірлестігінің өкілі.

        8. Елікбаева Айгул Фархатқызы, «Тәй-тәй» балабақшасының меңгеруші, «SENIM» денсаулық сақтау жүйесі жұмыскерлерінің салалық кәсіподақ одағы» Республикалық қоғамдық бірлестігінің Түркістан облыстық филиалының өкілі.

        9. Қожатаева Рахила Ермекбаевна,  «Мағжан» балабақшасының есепшісі,  Мемлекеттік мекемелері, банк және қоғамдық қызмет көрсету қызметкерлерінің жергілікті кәсіподағы» қоғамдық бірлестігінің өкілі.

№735   №6 жалпы орта мектеп   сайлау   учаскесі

Орталығы –   №6 жалпы орта мектебі.

1. Мырзалы Ғалымжан Алтынбайұлы,  №6 жалпы орта мектептің директоры,  «Нұр Отан» партиясының өкілі.

2. Байсеитов Жуманали Кимашович, №6 жалпы орта мектеп директорының орынбасары, «Бірлік» Саяси партиясы» қоғамдық бірлестігінің өкілі.

3. Шынасилова Саулет Абдрахманкызы, №6 жалпы орта мектептің  іс-жүргізушісі,  Қазақстанның Коммунистік Халық партиясының өкілі.

4. Қалаубаева Жанар Тоқтамысқызы, №5 мектеп гимназия директорының орынбасары, Қазақстанның «Ақ жол» демократиялық» партиясының өкілі.

5. Садыходжаева Равшан Рахимовна, «Қарлығаш» балабақшасының қызметкері,   Ауыл» Халықтық –демократиялық патриоттық партиясының өкілі.

6. Бөлебаев Өмірәлі Ағабекұлы, зейнеткер, Қазақстан Республикасының жергілікті соғыс және ауғаныстан ардагерлері одағы  қоғамдық бірлестігінің  өкілі.

7. Есиркепова Малика Шакировна, Леңгер қалалық аурухананың медбикесі, «Қазақстандық салалық білім және ғылым қызметкерлері кәсіптік одағының Түркістан облыстық ұйымы» қоғамдық бірлестігінің өкілі.

 №736    Шахта Тоғыс   сайлау  учаскесі

Орталығы – №8 жалпы орта мектебі.

1. Доспаева Карима Убайдыллакызы, №8 жалпы орта мектеп директорының  орынбасары,  «Нұр Отан» партиясының өкілі.

2. Мадибеков Жақсыбек Үсенұлы, № 8 жалпы орта мектеп директорының  орынбасары, «Бірлік» Саяси партиясы» қоғамдық бірлестігінің өкілі.

3.  Қыстаубай  Зағира Қуатқызы, «Ленгер көмекші мектеп-интернатының» мұғалімі,  Қазақстанның Коммунистік Халық партиясының өкілі.

4. Бекбосанова ГулидаУмирбаевна, «Ленгер көмекші мектеп-интернатының» мұғалімі,  Қазақстанның «Ақ жол» демократиялық» партиясының өкілі.

5. Кунтуова Айна Танирбергеновна, «Бағлан» балабақшасының меңгерушісі,  Ауыл» Халықтық –демократиялық патриоттық партиясының өкілі.

№737   Біркөлік   сайлау   учаскесі

Орталығы –  Біркөлік негізгі орта мектебі.

          1. Аширбаев Азимхан Калшабекулы, Біркөлік негізгі мектебінің директоры,  «Нұр Отан» партиясының өкілі.

2. Шакенов  Сейдахмет Алибекулы, «Ленгір су» МКҚК-нің инженері, «Бірлік» Саяси партиясы» қоғамдық бірлестігінің өкілі.

3. Нурмаханбетов  Султанали Алиевич, Біркөлік негізгі мектеп директорының орынбасары, Қазақстанның Коммунистік Халық партиясының өкілі.

4. Жолсеитов Галымбек Казыханович, «Біркөлік» санатория профилакториясының қойма меңгерушісі, Қазақстанның «Ақ жол» демократиялық» партиясының өкілі.

5. Тезекбаев Гани Балтабайулы, Бәйшешек» спорттық сауықтыру кешені директорының орынбасары, «Ауыл» Халықтық –демократиялық патриоттық партиясының өкілі.

№738   Алатау  сайлау   учаскесі

Орталығы – Алатау жалпы орта мектебі.

1. Амиралиев Султан Талипулы, Алатау жалпы орта  мектебінің директоры,  «Нұр Отан» партиясының өкілі.

2. Тастанов Абдымутал Жанабайулы, Алатау жалпы орта  мектеп директорының орынбасары, «Бірлік» Саяси партиясы» қоғамдық бірлестігінің өкілі.

3. Сандыбаев Дуйсенали Байдосулы, Алатау жалпы орта  мектеп директорының орынбасары, Қазақстанның Коммунистік Халық партиясының өкілі.

4. Нускабаев Галымжан Кыдырбайулы, «Ақжол» шаруа қожалығының мүшесі,  Қазақстанның «Ақ жол» демократиялық» партиясының өкілі.

5. Назарбеков Сабыржан Турусбекулы, жеке шаруа,  «Ауыл» Халықтық –демократиялық патриоттық партиясының өкілі.

6. Жолсеитов Ержан Ажмаханович, «Күншуақ» балабақшасының жүргізушісі, Қазақстан Республикасының жергілікті соғыс және ауғаныстан ардагерлері одағы  қоғамдық бірлестігінің  өкілі.

7. Омаров Курбанали Кахарулы,  «Мақсат» шаруа қожалығының төрағасы, Қазақстандық салалық білім және ғылым қызметкерлері кәсіптік одағының Түркістан облыстық ұйымы» қоғамдық бірлестігінің өкілі.

№739    Екпінді   сайлау   учаскесі

Орталығы – Екпінді жалпы орта мектебі.

1. Дилдабаев Нурмахан  Абжанович, Екпінді  жалпы орта  мектебінің директоры,  «Нұр Отан» партиясының өкілі.

2. Медетов  Курмангали Муслимулы, Екпінді  жалпы орта  мектеп директорының орынбасары, «Бірлік» Саяси партиясы» қоғамдық бірлестігінің өкілі.

3. Есеналиев  Берик Нурланулы,  Екпінді  жалпы орта  мектеп директорының орынбасары, Қазақстанның Коммунистік Халық партиясының өкілі.

4. Акылбекова Салтанат Калыкулкызы, Екпінді медициналық пунктінің медбикесі,  Қазақстанның «Ақ жол» демократиялық» партиясының өкілі.

5. Ешимбетов Айдар Ануарбекулы,  жеке шаруа,  Ауыл» Халықтық –демократиялық патриоттық партиясының өкілі.

6. Жолсейтов  Максат Ауелбекович, Фермфтор заводының жұмысшысы, Қазақстан Республикасының жергілікті соғыс және ауғаныстан ардагерлері одағы  қоғамдық бірлестігінің  өкілі.

7. Байболатов  Берадар Хаджимуратович, жеке  шаруа,  Қазақстандық салалық білім және ғылым қызметкерлері кәсіптік одағының Түркістан облыстық ұйымы» қоғамдық бірлестігінің өкілі.

№740   Қайнар   сайлау   учаскесі

Орталығы –    Қайнар  орта мектебі.

1. Ордабеков Мырзакул Аленулы, Қайнар жалпы орта мектебінің директоры,  «Нұр Отан» партиясының өкілі.

2. Қылышбаев Нияз Болысулы, «Нығымет» шаруа қожалығының төрағасы,  «Бірлік» Саяси партиясы» қоғамдық бірлестігінің өкілі.

3. Сытышев  Ертуған Сарсенбайулы, Қайнар жалпы орта мектеп директорының орынбасары, Қазақстанның Коммунистік Халық партиясының өкілі.

4. Усипбеков Бекжан Налибаулы, «Қасиет»  өндірістік кооперативінің төрағасы, «Ақжол» шаруа қожалығының мүшесі,  Қазақстанның «Ақ жол» демократиялық» партиясының өкілі.

5. Сытышов Жамбыл Курманбайулы, Қайнар ауылдық клубының меңгерушісі. «Ауыл» Халықтық –демократиялық патриоттық партиясының өкілі.

№741  Нысанбек  сайлау   учаскесі

Орталығы – Нысанбек жалпы  орта мектебі.

1. Панзабеков Ерлан Туребекович, Нысанбек жалпы орта мектебінің директоры,  «Нұр Отан» партиясының өкілі.

2. Есиркепов Бахыт Ермаханович, Төлеби аудандық спорт мектебінің жаттықтырушысы, «Бірлік» Саяси партиясы» қоғамдық бірлестігінің өкілі.

3. Иманбеков Нуртуган Сайлыбаевич, Нысанбек  жалпы орта мектебінің мұғалімі, Қазақстанның Коммунистік Халық партиясының өкілі.

4. Тузельбаев Айдар Уксикбайулы, жеке шаруа, Қазақстанның «Ақ жол» демократиялық» партиясының өкілі.

5. Мусаев Аскар Есеркепулы, «Асқар» шаруа қожалығының төрағасы, Ауыл» Халықтық –демократиялық патриоттық партиясының өкілі.

№742 Аққұм  сайлау   учаскесі

Орталығы – Қ.Тыныбеков ат. жалпы  орта мектебі.

1. Саметов Максат Адилханович, Қ.Тыныбеков  атындағы жалпы орта мектеп директорының орынбасары, «Нұр Отан» партиясының өкілі.

2. Тныштықбаев Ескендыр  Нуралыулы, Қ.Тыныбеков  атындағы жалпы орта мектебінің мұғалімі, «Бірлік» Саяси партиясы» қоғамдық бірлестігінің өкілі.

3.Мырзабекова Завира Калдаровна, жеке кәсіпкер, Қазақстанның Коммунистік Халық партиясының өкілі.

4. Алиханов Сейтхан, зейнеткер, Қазақстанның «Ақ жол» демократиялық» партиясының өкілі.

5. Бектемирова Урзада Жетписовна, жұмыссыз, Ауыл» Халықтық –демократиялық  патриоттық  партиясының өкілі.

№743   Момынай сайлау   учаскесі

Орталығы – Момынай жалпы  орта мектебі.

1. Сулейменов Бауыржан Жумадилулы, № 8 жалпы орта мектептің директоры,  «Нұр Отан» партиясының өкілі.

2. Байтилеуов Жандос Жаркинбаевич,  Момынай жалпы орта мектеп директорының орынбасары, «Бірлік» Саяси партиясы» қоғамдық бірлестігінің өкілі.

3. Исмайлова  Надыра Каримжанқызы,  Момынай жалпы орта мектебінің мұғалімі,  Қазақстанның Коммунистік Халық партиясының өкілі.

4. Тажибекова Зубира Сапаралықызы, «Айсәуле» бөбекжайының шаруашылық меңгерушісі, Қазақстанның «Ақ жол» демократиялық» партиясының өкілі.

5. Ошаева Турсынхан Алжанбекқызы, зейнеткер, Ауыл» Халықтық –демократиялық  патриоттық партиясының өкілі.

№744   Жаңаұйым  сайлау   учаскесі

Орталығы – Жаңаұйым  жалпы  орта мектебі.

1. Толегенов Ильяс Мамырулы, Жаңаұйым жалпы орта мектебінің директоры,  «Нұр Отан» партиясының өкілі.

2. Ниязбек Айнұр Нұржанқызы, «Нұр-Гүл-Ай» бөбекжайының әдіскері, «Бірлік» Саяси партиясы» қоғамдық бірлестігінің өкілі.

3. Оразалиев Нуралы Толенбекович, Жаңаұйым жалпы орта мектебінің шаруашылық меңгерушісі,  Қазақстанның Коммунистік Халық партиясының өкілі.

4. Абилдаева Мулдир Танабаевна, жұмыссыз, Қазақстанның «Ақ жол» демократиялық» партиясының өкілі.

5. Сейтов Нурлан Ниязбекович, «Акмаржан LTD» ЖШС жұмысшы, «Ауыл» Халықтық –демократиялық патриоттық партиясының өкілі.

 №745   Бірінші Мамыр  сайлау   учаскесі

Орталығы – Бірінші Мамыр жалпы орта мектебі.  

1. Баймусаев Бекжан Шеримович, Бірінші Мамыр жалпы орта мектебінің директоры,  «Нұр Отан» партиясының өкілі.

2. Шакуов Алтай Айтмурзаевич, Бірінші Мамыр жалпы орта мектебінің директорының орынбасары, «Бірлік» Саяси партиясы» қоғамдық бірлестігінің өкілі.

3. Сатыбалдиев Талғат Омиралиулы, Бірінші Мамыр жалпы орта мектебінің мұғалімі,   Қазақстанның Коммунистік Халық партиясының өкілі.

4. Серикбаев Мырзагали Усентайулы, Бірінші Мамыр жалпы орта мектебінің мұғалімі,  Қазақстанның «Ақ жол» демократиялық» партиясының өкілі.

5. Ешенкулова Парида, Бірінші Мамыр ауылдық кітапхана қызметкері, Ауыл» Халықтық –демократиялық  патриоттық партиясының өкілі.

6. Кошкинбаев Уалихан Сапарбекулы, №2 Төлеби балалар үйінің еңбек нұсқаушысы, Қазақстан Республикасының жергілікті соғыс және ауғаныстан ардагерлері одағы  қоғамдық бірлестігінің  өкілі.

7. Конысбекова Сымбат Садуакасовна, Бірінші Мамыр мәдениет үйінің әдіскері, Қазақстандық салалық білім және ғылым қызметкерлері кәсіптік одағының Түркістан облыстық ұйымы» қоғамдық бірлестігінің өкілі.

         8. Тлеуов Серик Абдикеримович, «Ақбұлақ» өндірістік кооперативінің есепшісі, «SENIM» денсаулық сақтау жүйесі жұмыскерлерінің салалық кәсіподақ одағы» Республикалық қоғамдық бірлестігінің Түркістан облыстық филиалының өкілі.

        9. Есиркепова Кулшакира Ильяскызы,  Бірінші Мамыр ауыл округі әкімі аппаратының хатшысы, Мемлекеттік мекемелері, банк және қоғамдық қызмет көрсету қызметкерлерінің жергілікті кәсіподағы» қоғамдық бірлестігінің өкілі.

№746    Бейнеткеш  сайлау   учаскесі

Орталығы –  Ы.Алтынсарин атындағы  жалпы  орта мектебі.

1. Тургумбеков Уахит Ерментаевич,  Ы.Алтынсарин  атындағы жалпы орта мектебінің директоры,  «Нұр Отан» партиясының өкілі.

          2. Жорабаев Бегимжан , Кулажанулы, Ы.Алтынсарин  атындағы жалпы орта мектебінің мұғалімі, «Бірлік» Саяси партиясы» қоғамдық бірлестігінің өкілі.

3. Аманбаев Сапаралы Ширинбекович, жалдамалы жұмысшы, Қазақстанның Коммунистік Халық партиясының өкілі.

4. Раймкулов Самат Калабекулы, жеке кәсіпкер, Қазақстанның «Ақ жол» демократиялық» партиясының өкілі.

5. Турашева Сулухан Кемелбекқызы, жеке кәсіпкер, «Ауыл» Халықтық –демократиялық патриоттық партиясының өкілі.

№747  Жаңажол  сайлау   учаскесі

Орталығы –  Жаңажол жалпы орта мектебі.

1.  Бегасилов Бахыт Досханович,  Жаңажол жалпы орта мектебінің директоры,  «Нұр Отан» партиясының өкілі.

2.  Өтенбаев Ниязбек Туранбайулы, зейнеткер,  «Бірлік» Саяси партиясы» қоғамдық бірлестігінің өкілі.

3. Сарсенбаев Нурбол Мырзақасымулы, Жаңажол жалпы орта мектеп директорының орынбасары, Қазақстанның Коммунистік Халық партиясының өкілі.

4. Искаков Ертаргын Қалдарбекұлы, жеке кәсіпкер, Қазақстанның «Ақ жол» демократиялық» партиясының өкілі.

5. Каратаев Қалымбек Қарабекұлы, жеке кәсіпкер,  «Ауыл» Халықтық –демократиялық патриоттық партиясының өкілі.

6. Көмекбаев Туймебай Комекбаевич,  «Бадам» өндірістік кооперативінің төрағасы, Қазақстан Республикасының жергілікті соғыс және ауғаныстан ардагерлері одағы  қоғамдық бірлестігінің  өкілі.

7.  Анарбаев Усен, жеке кәсіпкер, Қазақстандық салалық білім және ғылым қызметкерлері кәсіптік одағының Түркістан облыстық ұйымы» қоғамдық бірлестігінің өкілі.

№748    Ынтымақ   сайлау   учаскесі

Орталығы –  Ынтымақ  жалпы орта мектебі.

1. Кадырбаев Есенгали Мергенбайулы,  Ынтымақ  жалпы орта мектебінің директоры,  «Нұр Отан» партиясының өкілі.

2. Салыбеков  Мейрам Алшынбекулы, Ынтымақ  жалпы орта мектебінің мұғалімі,  Бірлік» Саяси партиясы» қоғамдық бірлестігінің өкілі.

3. Медытбеков Жексенбек Нурматович,  Бірінші Мамыр  жалпы орта мектебінің мұғалімі,  Қазақстанның Коммунистік Халық партиясының өкілі.

4. Бектурганова Рауза Советхановна, Ынтымақ ауылының кітапханасы, Қазақстанның «Ақ жол» демократиялық» партиясының өкілі.

5. Бахчачиев Зикурулла Зейналиевич, «Ақбұлақ»  өндірістік кооперативінің  инженері, «Ауыл» Халықтық –демократиялық патриоттық партиясының өкілі.

 №749  Алғабас  сайлау   учаскесі

Орталығы –  Алғабас  жалпы орта мектебі.

1. Удербаев Абдимажит,  Алғабас  жалпы орта мектеп директорының орынбасары,  «Нұр Отан» партиясының өкілі.

2. Тургынбаев Нуржан Кадырбайулы,  Алғабас  жалпы орта мектебінің мұғалімі,  Бірлік» Саяси партиясы» қоғамдық бірлестігінің өкілі.

3. Сауранбаев Кобланды Оразбаевич,  агроном,  Қазақстанның Коммунистік Халық партиясының өкілі.

4. Нарбаев Қазбек Абусеилович, жұмыссыз, Қазақстанның «Ақ жол» демократиялық» партиясының өкілі.

5. Тузелбаев Нурлыбек Канатович,  Алғабас ФАП-ның меңгерушісі, «Ауыл» Халықтық –демократиялық патриоттық партиясының өкілі.

 №750  Зағамбар  сайлау   учаскесі

Орталығы – Әл-Фараби жалпы орта мектебі. 

1. Суттибаев Егизбай,  Әл-Фариби  атындағы жалпы орта мектеп директорының орынбасары,  «Нұр Отан» партиясының өкілі.

2.  Суттибаев Марат, Әл-Фариби  атындағы жалпы орта мектебінің директоры,  «Бірлік» Саяси партиясы» қоғамдық бірлестігінің өкілі.

3. Тойчиев Вахобжан Тахирулы, Әл-Фариби  атындағы жалпы орта мектеп директорының орынбасары,  Қазақстанның Коммунистік Халық партиясының өкілі.

4. Кадирбаев Алишер, зейнеткер, Қазақстанның «Ақ жол» демократиялық» партиясының өкілі.

5. Нурхамитов Рысбай Санакулы,  «Алишер Навой 2002»  ЖШС есепшісі, «Ауыл» Халықтық –демократиялық патриоттық партиясының өкілі.

6. Саурбаев Нурлан Киябекович,  зейнеткер, Қазақстан Республикасының жергілікті соғыс және ауғаныстан ардагерлері одағы  қоғамдық бірлестігінің  өкілі.

7. Утебаева Айсулу Абдуалиевна,  Әл-Фариби  атындағы жалпы орта мектебінің мұғалімі, Қазақстандық салалық білім және ғылым қызметкерлері кәсіптік одағының Түркістан облыстық ұйымы» қоғамдық бірлестігінің өкілі.

         8. Орманов Миразбек Абдазұлы, зейнеткер, «SENIM» денсаулық сақтау жүйесі жұмыскерлерінің салалық кәсіподақ одағы» Республикалық қоғамдық бірлестігінің Түркістан облыстық филиалының өкілі.

         9. Нурунбеков Дилшат Наматович,  Алишер Навой 2002 ЖШС агрономы, Мемлекеттік мекемелері, банк және қоғамдық қызмет көрсету қызметкерлерінің жергілікті кәсіподағы» қоғамдық бірлестігінің өкілі.

№751   Тағайна сайлау   учаскесі

Орталығы – Тағайна  жалпы орта мектебі. 

1. Кадиров Османали,  Тағайна жалпы орта мектебінің директоры, «Нұр Отан» партиясының өкілі.

2. Мадалиев Хамидолла, Тағайна жалпы орта мектеп директорының орынбасары, Бірлік» Саяси партиясы» қоғамдық бірлестігінің өкілі.

3. Жуманов Абдихан, Куандыкулы, Тағайна жалпы орта мектебінің әлеуметтік педагогы, Қазақстанның Коммунистік Халық партиясының өкілі.

4. Хиямов Адилжан Октамжанұлы, Тағайна  дәрігерлік амбулаториясының   фельдшері, Қазақстанның «Ақ жол» демократиялық» партиясының өкілі.

5. Османов Улугбек Надирулы,  Бірінші Мамыр ауыл округінің мал дәрігері, «Ауыл» Халықтық –демократиялық патриоттық партиясының өкілі.

6.  Ташметов Рпатило Ирискулович, кәсіпкер, Қазақстан Республикасының жергілікті соғыс және ауғаныстан ардагерлері одағы  қоғамдық бірлестігінің  өкілі.

7. Абдурахманов Адихам, зейнеткер, Қазақстандық салалық білім және ғылым қызметкерлері кәсіптік одағының Түркістан облыстық ұйымы» қоғамдық бірлестігінің өкілі.

 №752   Бірінші Мамыр Мәдениет үйі сайлау   учаскесі

Орталығы –  Бірінші Мамыр ауылдық клубы. 

1.  Мұздыбаев Қазбек Оразбайұлы, «Ақбұлақ» өндірістік кооперативінің  бас есепшісі, «Нұр Отан» партиясының өкілі.

          2. Шатырбеков  Сәкен  Әлкебайұлы,  №2 балалар үйі директорының орынбасары,  «Бірлік» Саяси партиясы» қоғамдық бірлестігінің өкілі.

3.Махатай Гаућар Олжабекқызы, Әдіскер, Қазақстанның Коммунистік Халық партиясының өкілі.

4. Шораева Бақтыкуль Шалхарқызы, Бірінші Мамыр ауылдық округі әкімі аппаратының операторы, Қазақстанның «Ақ жол» демократиялық» партиясының өкілі.

5. Мауленов Самат Куракбайулы, Бірінші Мамыр  жалпы орта мектебінің мұғалімі, «Ауыл» Халықтық –демократиялық патриоттық партиясының өкілі.

6. Кендірбаев Асылзат Сайыпназарович,  Бірінші  Мамыр ауылдық  мәдениет үйінің директоры,  Қазақстан Республикасының жергілікті соғыс және ауғаныстан ардагерлері одағының өкілі.

7. Шалгинбаева Ажар Мухтаровна, «Айсұлтан» балабақшасының психолгі, «Қазақстандық салалық білім және ғылым қызметкерлері кәсіптік одағының Түркістан облыстық ұйымы» қоғамдық бірлестігінің өкілі.

№753    Сарқырама  сайлау   учаскесі

Орталығы –  Сарқырама ауылдық клубы.

1. Стамкулов Серик Абдиртайулы, Мадени жалпы орта мектебінің директоры,  «Нұр Отан» партиясының өкілі.

2. Есенгельдиева Рахия Абишевна, Сарқырама жалпы орта мектеп директорының орынбасары, «Бірлік» Саяси партиясы» қоғамдық бірлестігінің өкілі.

3. Тоичибекова Кыздыгой Рысбековна, Сарқырама ауылдық кітапханасының кітапханашысы, Қазақстанның Коммунистік Халық партиясының өкілі.

4. Исаев Өнербек Кыранович,  «Атамекен корпорациясы» ЖШС агрономы, Қазақстанның «Ақ жол» демократиялық» партиясының өкілі.

5. Данаев Даулет Мұратұлы, Сарқырама жалпы орта мектебінің мұғалімі, «Ауыл» Халықтық –демократиялық патриоттық партиясының өкілі.

№754    Мәдени  сайлау   учаскесі

Орталығы –  Мәдени ауылдық клубы.

1. Абдраймов Талғат Абжапбарулы, Мәдени жалпы орта мектеп директорының орынбасары, «Нұр Отан» партиясының өкілі.

2. Есболов Бахыткали Отарбайулы, Мәдени ауылдық клубының меңгерушісі, Бірлік» Саяси партиясы» қоғамдық бірлестігінің өкілі.

3. Байдуанов Абдихан Рыстанулы, Мәдени жалпы орта мектебінің мұғалімі,  Қазақстанның Коммунистік Халық партиясының өкілі.

4. Бастыкова Улжан Найзабайкызы, Мәдени  дәрігерлік амбулаториясының еден жуушы, Қазақстанның «Ақ жол» демократиялық» партиясының өкілі.

5. Стамкулова Элмира Онгарбайкызы, Мәдени ауылдық кітапханасының кітапханашысы, «Ауыл» Халықтық –демократиялық патриоттық партиясының өкілі.

№755   Зертас  сайлау   учаскесі

Орталығы – Зертас ауылдық клубы

1. Қаратаев Қайрат Курбаналиевич, Қ.Мамытов атындағы орта мектептің директоры,  «Нұр Отан» партиясының өкілі.

2. Бекберген Аязбай Шингисбаевич, Қ.Мамытов атындағы  орта мектептің мұғалімі,  Бірлік» Саяси партиясы» қоғамдық бірлестігінің өкілі.

3. Медеуов Сапарғали Тулендиулы, Қ.Мамытов атындағы орта мектептің мұғалімі,  Қазақстанның Коммунистік Халық партиясының өкілі.

4. Ахметов Бауыржан Сайбекович, Қ.Мамытов атындағы  орта мектетің мұғалімі,  Қазақстанның «Ақ жол» демократиялық» партиясының өкілі.

5. Сарбасов Тансықбай, зейнеткер, «Ауыл» Халықтық –демократиялық патриоттық партиясының өкілі.

6. Имантаев Нуралы Араппайұлы,  шаруа қожалығының мүшесі, Қазақстан Республикасының жергілікті соғыс және ауғаныстан ардагерлері одағының өкілі.

7. Байшов Ернар Әбдімаликұлы, «Зертас» мәдениет үйінің қарауылы, «Қазақстандық салалық білім және ғылым қызметкерлері кәсіптік одағының Түркістан облыстық ұйымы» қоғамдық бірлестігінің өкілі.

8. Тұрсынбаев Оразбай Калменұлы, шаруа қожалығының мүшесі, «SENIM» денсаулық сақтау жүйесі жұмыскерлерінің салалық кәсіподақ одағы» Республикалық қоғамдық бірлестігінің Түркістан облыстық филиалының өкілі.

9. Абылова Айсулу Ибраиловна, «Аяулым» балабақшасының медбикесі, Мемлекеттік мекемелері, банк және қоғамдық қызмет көрсету қызметкерлерінің жергілікті кәсіподағы» қоғамдық бірлестігінің өкілі.

№756    Шомшақты сайлау   учаскесі

Орталығы –  Шомшақты жалпы орта мектебі.

1. Спатаев Кенжебек Омирбайулы, Шомшақты  орта мектебінің директоры,  «Нұр Отан» партиясының өкілі.

2. Салхожаев Асилхан, Шомшақты  орта мектебінің мұғалімі, «Бірлік» Саяси партиясы» қоғамдық бірлестігінің өкілі.

3. Омарханов Сатыбалды, зейнеткер, Қазақстанның Коммунистік Халық партиясының өкілі.

4. Еркеев Акболат Оралбайулы, шаруа қожалығының мүшесі, Қазақстанның «Ақ жол» демократиялық» партиясының өкілі.

5. Оспанов Увалихан Оскенулы, шаруа қожалығының мүшесі, «Ауыл» Халықтық –демократиялық патриоттық партиясының өкілі.

№757    Ұймшыл сайлау   учаскесі

Орталығы –  Ұйымшыл орта мектебі.

1. Байдыбеков Уалихан Орисбайулы, Ұйымшыл орта мектебінің директоры, «Нұр Отан» партиясының өкілі.

2. Турмаханов Амирсейт Сматуллаулы, жұмыссыз, «Бірлік» Саяси партиясы» қоғамдық бірлестігінің өкілі.

3. Дарибаев Гани Егентайулы, Ұйымшыл орта мектебінің мұғалімі, Қазақстанның Коммунистік Халық партиясының өкілі.

4. Коспармаков Сералы Турдалыулы, «Газ пром нефть» операторы, Қазақстанның «Ақ жол» демократиялық» партиясының өкілі.

5. Жунисова Гулмира Тургынбеккызы, Үй шаруасында, «Ауыл» Халықтық –демократиялық патриоттық партиясының өкілі.

№758    Қазығұрт сайлау   учаскесі

Орталығы –  Қазығұрт жалпы орта мектебі.

1. Ибраев Сейлхан Абсеметович, Абай ауылдық клубының меңгерушісі, «Нұр Отан» партиясының өкілі.

2. Каипбеков Багдат Абиханулы, Қазығұрт жалпы орта мектебінің мұғалімі, «Нұр Отан» партиясының өкілі.

3. Серимова Анаркул, Қазығұрт жалпы орта мектебінің іс жүргізушісі, Бірлік» Саяси партиясы» қоғамдық бірлестігінің өкілі.

4. Кемеров Берікбай, жұмыссыз, Қазақстанның «Ақ жол» демократиялық» партиясының өкілі.

5. Сыдыкова Меруерт, Абай ауылдық кітапханасының кітапханашысы, «Ауыл» Халықтық –демократиялық патриоттық партиясының өкілі.

№759    Әңгірата сайлау   учаскесі

Орталығы –  Әңгірата жалпы орта  мектебі.

1. Молдияров Құрманғазы Қыстаубайұлы, Әңгірата жалпы орта мектебінің директоры,  «Нұр Отан» партиясының өкілі.

2. Даурбаев Келесбай Каражанулы, Абай орта мектебінің шаруашылық меңгерушісі,  Бірлік» Саяси партиясы» қоғамдық бірлестігінің өкілі.

3. Қуанышбаев Қайрат, Әңгірата жалпы орта мектебінің әлеуметтік педагогы,  Қазақстанның Коммунистік Халық партиясының өкілі.

4. Кулманов Нурмаханбет Жетписулы, Ақсұңқар күзет бөлімінің күзетшісі, Қазақстанның «Ақ жол» демократиялық» партиясының өкілі.

5. Тулеметов Нуржан Умырзакулы, жеке кәсіпкер, «Ауыл» Халықтық –демократиялық патриоттық партиясының өкілі.

№760    Ақбастау  сайлау   учаскесі

Орталығы –  Ақбастау жалпы орта мектебі.

1. Рсымбетов Калыбек Дауенулы, Ақбастау жалпы орта мектебінің директоры,  «Нұр Отан» партиясының өкілі.

2. Бекботаев Балабек Маткеримулы, зейнеткер, Саяси партиясы» қоғамдық бірлестігінің өкілі.

3. Рыскельдиев Айтуар Есимханулы,  Ақбастау жалпы орта мектебінің мұғалімі,  Қазақстанның Коммунистік Халық партиясының өкілі

4. Исахов Нурхан Уалиханович, «Төлеби проект-жер кадастры» ЖШС директоры, Қазақстанның «Ақ жол» демократиялық» партиясының өкілі.

5. Кенжебеков Орынбасар Алимбекулы, Жұмыссыз, «Ауыл» Халықтық –демократиялық патриоттық партиясының өкілі.

№761    Қаратөбе сайлау   учаскесі

Орталығы –  Қаратөбе негізгі орта мектебі

1. Алсеитов Асхат Набиулы, Қаратөбе негізгі орта мектебінің директоры, «Нұр Отан» партиясының өкілі.

2. Курманбаев Ерлан Смайлулы,  жеке кәсіпкер, «Бірлік» Саяси партиясы» қоғамдық бірлестігінің өкілі.

3. Рахманов  Бакыт Бекенбаевич, Қаратөбе негізгі орта мектеп директорының орынбасары, Қазақстанның Коммунистік Халық партиясының өкілі.

4. Ниязов Алимхан Ускенулы, жеке кәсіпкер, Қазақстанның «Ақ жол» демократиялық» партиясының өкілі.

5. Маханова Сандугаш Сейткулкызы, үй шаруасында, «Ауыл» Халықтық –демократиялық патриоттық партиясының өкілі.

№762    Қарақия  сайлау   учаскесі

Орталығы –  Қарақия бастауыш мектебі.

1. Абиев Аскар Ермекбайулы, Ветеринария қызметі мекемесінің мал дәрігері, «Нұр Отан» партиясының өкілі.

2. Айтбаева Гулжан Турсыновна, Л.Тәжібаев атындағы бастауыш метептің мұғалімі, «Бірлік» Саяси партиясы» қоғамдық бірлестігінің өкілі.

3. Урпекова Гульвира Усенбаевна, Л.Тәжібаев атындағы бастауыш метебінің мұғалімі, Қазақстанның Коммунистік Халық партиясының өкілі.

4. Мареева Лаззат Тагайбековна, Қарақия медпунктінің фельдшері, Қазақстанның «Ақ жол» демократиялық» партиясының өкілі.

5. Қаңлыбаев Омирзак Нысантайулы,  жеке кәсіпкер, «Ауыл» Халықтық –демократиялық патриоттық партиясының өкілі.

№763   Киелітас сайлау   учаскесі

Орталығы –  М.Әуезов жалпы орта мектебі. 

1. Бегимхан Олжас Тузелулы, М.Әуезов атындағы жалпы орта мектеп директорының орынбасары, «Нұр Отан» партиясының өкілі.

2. Садықбеков Жанболат Сабырулы, «Ленгер су» МК бақылаушысы, «Бірлік» Саяси партиясы» қоғамдық бірлестігінің өкілі.

3. Исмаилов Галымжан Даниялулы, М.Әуезов атындағы жалпы орта мектебінің мұғалімі, Қазақстанның Коммунистік Халық партиясының өкілі.

4. Туреханов Жанболат Ахылбекулы, Достық жедел жәрдем бөлімінің фельдшері, Қазақстанның «Ақ жол» демократиялық» партиясының өкілі.

5. Нишанов Кайрат Кулажанулы, жұмыссыз, «Ауыл» Халықтық –демократиялық патриоттық партиясының өкілі.

6. Айтмурзаев Бахтияр Ерманович, М.Әуезов атындағы жалпы орта мектебінің мұғалімі, Қазақстан Республикасының жергілікті соғыс және ауғаныстан ардагерлері одағының өкілі.

7. Дурсунов Асанбек, «Адема» балабақшасының қарауылы, «Қазақстандық салалық білім және ғылым қызметкерлері кәсіптік одағының Түркістан облыстық ұйымы» қоғамдық бірлестігінің өкілі.

№764   Достық сайлау   учаскесі

Орталығы –  №16 Ш.Уалиханов ат. жалпы орта мектебі

1. Амалбаев Нормен Исаханович, №16  Ш.Уәлиханов  атындағы жалпы орта мектептің директоры, «Нұр Отан» партиясының өкілі.

2. Абдурахманов Касымбек Жумабекулы, №16  Ш.Уәлиханов  атындағы жалпы орта мектептің мұғалімі, «Бірлік» Саяси партиясы» қоғамдық бірлестігінің өкілі.

3. Тойчиева Зумрат Абдалиқызы, №16  Ш.Уәлиханов  атындағы жалпы орта мектептің мұғалімі, Қазақстанның Коммунистік Халық партиясының өкілі.

4. Дуйсебаева Сауле Усеновна,№17 бастауыш мектебініңшаруашылық меңгерушісі, Қазақстанның «Ақ жол» демократиялық» партиясының өкілі.

5. Акаева Гульжан Анриқызы, Достық  дәрігерлік емханасының медбикесі,  «Ауыл» Халықтық –демократиялық патриоттық партиясының өкілі.

6. Омарова Айгуль Абдыхановна,  «Ару Әсем» балабақшасының медбикесі,  Қазақстан Республикасының жергілікті соғыс және ауғаныстан ардагерлері одағының өкілі.

7. Шегебаева Гульназ Абзалбеккызы, «Рауан» балабақшасының психологы, «Қазақстандық салалық білім және ғылым қызметкерлері кәсіптік одағының Түркістан облыстық ұйымы» қоғамдық бірлестігінің өкілі.

№765    Ақайдар  сайлау   учаскесі

Орталығы –  Ақайдар жалпы орта мектебі.

1. Қарабаев Марат Жансеитулы, Ақайдар  жалпы орта мектебінің директоры, «Нұр Отан» партиясының өкілі.

2. Сансызбаев Жанибек Ербосинулы, жұмыссыз, «Бірлік» Саяси партиясы» қоғамдық бірлестігінің өкілі.

3. Байконысова Эльмира Бауыржановна, Ақайдар  жалпы орта мектебінің мұғалімі, Қазақстанның Коммунистік Халық партиясының өкілі.

4. Исманова Эльмира Сайлаубайкызы, «Ханбүбі ана» бөбекжай балабақшасының тәрбиешісі, Қазақстанның «Ақ жол» демократиялық» партиясының өкілі.

5. Қалмурзаев Женис Орынбасарулы, Достық  дәрігерлік емханасының қарауылы,  «Ауыл» Халықтық –демократиялық патриоттық партиясының өкілі.

№766  Сұлтан Рабат сайлау  учаскесі

Орталығы –  Сұлтан Рабат жалпы орта мектебі

1. Хасанов Шухрат Октябрьулы, Сұлтанрабат  жалпы орта мектебінің директоры, «Нұр Отан» партиясының өкілі.

2. Бердибаева Рано Толешовна, Сұлтанрабат  жалпы орта мектебінің мұғалімі,  «Бірлік» Саяси партиясы» қоғамдық бірлестігінің өкілі.

3. Шатаева Багила Лесбекқызы, Сұлтанрабат  жалпы орта мектебінің мұғалімі,  Қазақстанның Коммунистік Халық партиясының өкілі.

4. Темиров Бунёд Юсупбекович, Кафе «Вацлав» кәуапшы, Қазақстанның «Ақ жол» демократиялық» партиясының өкілі.

5. Умурзаков Ассамеддин Нуриддинович, «Металлист» ЖШС слесарь, «Ауыл» Халықтық –демократиялық патриоттық партиясының өкілі.

6. Темирова Айбуви Қасымқызы, зейнеткер, Қазақстан Республикасының жергілікті соғыс және ауғаныстан ардагерлері одағының өкілі.

7. Хашимов Озадбек Бахтиярович, жұмыссыз, «Қазақстандық салалық білім және ғылым қызметкерлері кәсіптік одағының Түркістан облыстық ұйымы» қоғамдық бірлестігінің өкілі.

№767  Қаражол сайлау  учаскесі

Орталығы –  Төлеби су шаруашылығы МКК

1. Тойчиева Курбанбуби Курбаналиевна, Сұлтанрабат  жалпы орта мектебінің мұғалімі,  «Нұр Отан» партиясының өкілі.

2. Кудашев Нурмаханмат Розиметович, Сұлтанрабат дәрігерлік амбулаториясының меңгерушісі, «Бірлік» Саяси партиясы» қоғамдық бірлестігінің өкілі.

3. Абдрахманова Суран Адихамқызы,  Сұлтанрабат  жалпы орта мектебінің мұғалімі, Қазақстанның Коммунистік Халық партиясының өкілі.

4. Утебаева Гулжан Борибековна, «Рауан» балабақшасының шаруашылық меңгерушісі,  Қазақстанның  «Ақ жол» демократиялық» партиясының өкілі.

5. Абдувалиев Хусан Абдувахидович, Сұлтанрабат  жалпы орта мектебінің мұғалімі, «Ауыл» Халықтық –демократиялық патриоттық партиясының өкілі.

6. Бердибаев Икрам Рахымбаевич, аудандық мәдениет үйі ансамблінің жетекшісі, Қазақстан Республикасының жергілікті соғыс және ауғаныстан ардагерлері одағының өкілі.

7. Салыбеков Газывай Сыпашович, жеке кәсіпкер, «Қазақстандық салалық білім және ғылым қызметкерлері кәсіптік одағының Түркістан облыстық ұйымы» қоғамдық бірлестігінің өкілі.

8. Исманов Алимжан Исламович, дәнекерлеуші, «SENIM» денсаулық сақтау жүйесі жұмыскерлерінің салалық кәсіподақ одағы» Республикалық қоғамдық бірлестігінің Түркістан облыстық филиалының өкілі.

9. Сапаров Алимбай Абдибайулы, «Төлеби су шаруашылығы» МКК су технигі, Мемлекеттік мекемелері, банк және қоғамдық қызмет көрсету қызметкерлерінің жергілікті кәсіподағы» қоғамдық бірлестігінің өкілі.

№768  Жыланбұзған сайлау  учаскесі

Орталығы –  Жыланбұзған жалпы орта мектебі

1. Кочкарова  Матлуба Иристаевна, Жыланбұзған жалпы орта мектебінің директоры, «Нұр Отан» партиясының өкілі.

2. Юнусов Сахибжан Муратжанович, жеке кәсіпкер, «Бірлік» Саяси партиясы» қоғамдық бірлестігінің өкілі.

3. Ашрапова Зухра Жаналиевна, Жыланбұзған жалпы орта мектеп директорының орынбасары, Қазақстанның Коммунистік Халық партиясының өкілі.

4. Шадыбеков Сарвар Айбекович, Шымкент арматур зауытының қарауылы,  Қазақстанның  «Ақ жол» демократиялық» партиясының өкілі.

5. Хайтметов Фаррух Кохромонович, жеке кәсіпкер, «Ауыл» Халықтық –демократиялық патриоттық партиясының өкілі.

№769  Қазақстан сайлау  учаскесі

Орталығы –  Қазақстан жалпы орта мектебі

1. Амирханов Шыныкул, Қазақстан  жалпы орта мектебінің директоры, «Нұр Отан» партиясының өкілі.

2. Ештаева  Динара Зулппаралықызы, «Гүлдер» бөбекжайының меңгерушісі, «Бірлік» Саяси партиясы» қоғамдық бірлестігінің өкілі.

3. Нарманов Умирбай-Мухиддин Мырзалыұлы, Қазақстан  жалпы орта мектебінің Педагог-психологі, Қазақстанның Коммунистік Халық партиясының өкілі.

4. Онербаев Канат Алтайулы, Төлеби аудандық ауруханасының әлеуметтік қызметкері, Қазақстанның «Ақ жол» демократиялық» партиясының өкілі.

5. Есимбекова Алия Жаксылыққызы, Төлеби жалпы орта мектебінің әлеуметтік педагогы, «Ауыл» Халықтық –демократиялық патриоттық партиясының өкілі.

6. Сагынбеков Турлыбек Бухарбекулы, жеке кәсіпкер, Қазақстан Республикасының жергілікті соғыс және ауғаныстан ардагерлері одағының өкілі.

7. Амангельдиев Самат Жайлауович, Қазақстан  жалпы орта мектебінің педагог ұйымдастырушы, «Қазақстандық салалық білім және ғылым қызметкерлері кәсіптік одағының Түркістан облыстық ұйымы» қоғамдық бірлестігінің өкілі.

№770  Мәдениет үйі сайлау  учаскесі

Орталығы –  Көксәйек мәдениет үйі

1. Адылбеков Ерлан Қуандықұлы, Төлеби жалпы орта мектебінің директоры,  «Нұр Отан» партиясының өкілі.

2. Кемелов Оразхали Султанкулулы, Төлеби жалпы орта мектеп директорының орынбасары, «Бірлік» Саяси партиясы» қоғамдық бірлестігінің өкілі.

3. Сенкибаева Динара Омирбеккызы, Төлеби жалпы орта мектебінің мұғалімі,  Қазақстанның Коммунистік Халық партиясының өкілі.

4. Жакипова Улдаржан Амиркызы, Қазақстан  жалпы орта мектебінің медбикесі,  Қазақстанның  «Ақ жол» демократиялық» партиясының өкілі.

5. Асемова Назгул Толбасыкызы, Балаби бөбекжайының медбикесі, «Ауыл» Халықтық –демократиялық патриоттық партиясының өкілі.

6. Айтымбетов Сапаргали Кудайбергенович, Көксәйек негізгі орта мектебінің мұғалімі, Қазақстан Республикасының жергілікті соғыс және ауғаныстан ардагерлері одағының өкілі.

7. Нұрмаханбетов Олжас Айтмаханбетұлы, Көксәйек негізгі орта мектебінің мұғалімі, «Қазақстандық салалық білім және ғылым қызметкерлері кәсіптік одағының Түркістан облыстық ұйымы» қоғамдық бірлестігінің өкілі.

№771  Көксәйек бастауыш мектебі сайлау  учаскесі

Орталығы –  Көксәйек бастауыш мектебі

1. Серсаулетов Жексенбек Бакдаулетович, Оңтүстік Қазақстан көпсалалы техникалық колледжінің  кітапхана меңгерушісі, «Нұр Отан» партиясының өкілі.

2. Маймаков Анартай Турсунович, жеке кәсіпкер, «Бірлік» Саяси партиясы» қоғамдық бірлестігінің өкілі.

3. Мансуров  Кумисхан, зейнеткер, Қазақстанның Коммунистік Халық партиясының өкілі.

4. Чубаева Гулсара Кыдыркызы, №3 арнаулы қызметтер көрсету орталығының медбикесі,  Қазақстанның «Ақ жол» демократиялық» партиясының өкілі.

5. Қалсейтов  Жұлдызбек Ибрайұлы, Оңтүстік Қазақстан көпсалалы техникалық колледжінің көркемдік жетекшісі, «Ауыл» Халықтық –демократиялық патриоттық партиясының өкілі.

6. Торалиев Гавахарбек, зейнеткер, Қазақстан Республикасының жергілікті соғыс және ауғаныстан ардагерлері одағының өкілі.

7. Рустемов Қуаныш Абдиразақұлы, Оңтүстік Қазақстан көпсалалы техникалық колледжінің жастар ісі жөніндегі жетекшісі, «Қазақстандық салалық білім және ғылым қызметкерлері кәсіптік одағының Түркістан облыстық ұйымы» қоғамдық бірлестігінің өкілі.

№772  №9 колледж сайлау  учаскесі

Орталығы –  №9 колледж

1. Раймқұлов Өмірзақ Әлімқұлұлы,  Шымкент қалалық  №124 мектеп директордың орынбасары,  «Нұр Отан» партиясының өкілі.

2. Айтмурзаев Талғат Диханбайулы, Көксәйек Қазпошта бөлімшесінің меңгерушісі, «Бірлік» Саяси партиясы» қоғамдық бірлестігінің өкілі.

3. Қабылбеков Рахымбай Сарыбайұлы, Оңтүстік Қазақстан көпсалалы техникалық колледжінің  шаруашылық меңгерушісі, Қазақстанның Коммунистік Халық партиясының өкілі.

4. Серсаулетов  Сарсенбек Бахдаулетулы,  жеке кәсіпкер,  Қазақстанның «Ақ жол» демократиялық» партиясының өкілі.

5. Алтаева Райса Ермекбайқызы, Төлеби аудандық ауруханасының медбикесі, «Ауыл» Халықтық –демократиялық патриоттық партиясының өкілі.

6. Қожамсүгіров Пернебай Жақыпұлы, Төлеби аудандық спорт мектебіның жаттықтырушысы, Қазақстан Республикасының жергілікті соғыс және ауғаныстан ардагерлері одағының өкілі.

7. Темірбекова Маржан Асқарқызы, Оңтүстік Қазақстан көпсалалы техникалық колледжінің психологі, «Қазақстандық салалық білім және ғылым қызметкерлері кәсіптік одағының Түркістан облыстық ұйымы» қоғамдық бірлестігінің өкілі.

№773  Жеңіс сайлау  учаскесі

Орталығы –  Жеңіс мәдениет үйі

1. Дуйсенбиев Адилбек, Жеңіс жалпы орта мектебінің директоры, «Нұр Отан» партиясының өкілі.

2. Үсенбеков Қабылхан Үсенбекұлы, зейнеткер, «Бірлік» Саяси партиясы» қоғамдық бірлестігінің өкілі.

3. Абдухаликова Тахмина Ахмеджановна, Жеңіс жалпы орта мектебінің мұғалімі, Қазақстанның Коммунистік Халық партиясының өкілі.

4. Утебаева Дариха Батырхановна, Жеңіс ауылдық кітапханасының кітапханашысы,  Қазақстанның  «Ақ жол» демократиялық» партиясының өкілі.

5. Агибаев Айшуак Иманшамилович, Жеңіс жалпы орта мектебінің мұғалімі,  «Ауыл» Халықтық –демократиялық патриоттық партиясының өкілі.

6. Омаров Сабыржан Анарбекович, Жеңіс жалпы орта мектебінің мұғалімі, Қазақстан Республикасының жергілікті соғыс және ауғаныстан ардагерлері одағының өкілі.

7. Қарабалаев  Бақтияр Пернесейтұлы, М.Х.Дулати атындағы жалпы орта мектебінің мұғалімі, «Қазақстандық салалық білім және ғылым қызметкерлері кәсіптік одағының Түркістан облыстық ұйымы» қоғамдық бірлестігінің өкілі.

8. Айтмурзаева Кулжамила Оразкызы, Қазақстан жалпы орта мектебінің іс жүргізушісі, «SENIM» денсаулық сақтау жүйесі жұмыскерлерінің салалық кәсіподақ одағы» Республикалық қоғамдық бірлестігінің Түркістан облыстық филиалының өкілі.

9. Ахметова Толганай Сейтбековна, Ақбөпе бөбекжайының тәрбиешісі, Мемлекеттік мекемелері, банк және қоғамдық қызмет көрсету қызметкерлерінің жергілікті кәсіподағы» қоғамдық бірлестігінің өкілі.

№774  Алтынбастау сайлау  учаскесі

Орталығы –  Алтынбастау негізгі  орта мектебі

1. Аширбаев Ербол Мауленович,  Алтынбастау негізгі орта мектебінің директоры,  «Нұр Отан» партиясының өкілі.

2. Абдықалық Самат Абдымүтәліұлы, Алтынбастау негізгі орта мектебінің мұғалімі, «Бірлік» Саяси партиясы» қоғамдық бірлестігінің өкілі.

3. Жумабекова Нуржамал Аубакировна,  үй шаруасында, Қазақстанның Коммунистік Халық партиясының өкілі.

4. Султанов Бахтияр, жеке кәсіпкер, Қазақстанның «Ақ жол» демократиялық» партиясының өкілі.

5. Сахова  Сулухан Жұмабекқызы,  Алтынбастау ФАП меңгерушісі, «Ауыл» Халықтық –демократиялық патриоттық партиясының өкілі.

№775  Аудандық  аурухана сайлау  учаскесі

Орталығы –  Аудандық аурухана

1. Алипбаев Муктар Сейдалыулы, Қазақстан жалпы орта мектеп директорының орынбасары, «Нұр Отан» партиясының өкілі.

2. Керимов Меирбек, зейнеткер, «Бірлік» Саяси партиясы» қоғамдық бірлестігінің өкілі.

3. Пірімбеков Үсіпхан Пірімбекұлы, Көксәйек бастауыш мектебінің шаруашылық меңгерушісі, Қазақстанның Коммунистік Халық партиясының өкілі.

4. Кожамсугиров Мухамедали Амзебекулы, жеке кәсіпкер,  Қазақстанның «Ақ жол» демократиялық» партиясының өкілі.

5. Тулеметова Мукарам,  Көксәйек сорт сынау учаскесінің жұмысшысы, «Ауыл» Халықтық –демократиялық патриоттық партиясының өкілі.

№776  Төңкеріс сайлау  учаскесі

Орталығы Төңкеріс бастауыш мектебі

1. Сахов Мырзатай Умирбайулы, кәсіпкер, «Нұр Отан» партиясының өкілі.

2. Узбеков Алмас Сугралыулы, Төңкеріс бастауыш мектебінің мұғалімі, «Бірлік» Саяси партиясы» қоғамдық бірлестігінің өкілі.

3. Кумисбеков Сыпабек, зейнеткер, Қазақстанның Коммунистік Халық партиясының өкілі.

4. Курманалиев Иманалы Ясидинович, Төңкеріс бастауыш мектебінің қарауылы,  Қазақстанның «Ақ жол» демократиялық» партиясының өкілі.

5. Жакыпов НурмаханОмаралыулы,  жұмыссыз,  «Ауыл» Халықтық –демократиялық патриоттық партиясының өкілі.

№777  Балдыберек сайлау  учаскесі

Орталығы –  Балдыберек жалпы орта мектебі

1. Табилдиев Елшибек Окимбекулы, Қаратөбе  жалпы орта мектебінің директоры,   «Нұр Отан» партиясының өкілі.

2. Борикбаев Серик Калдарбекулы, кәсіпкер, «Бірлік» Саяси партиясы» қоғамдық бірлестігінің өкілі.

3. Жанысбаева Айжан Кошкинбайкызы, Балдыберек  жалпы орта мектебінің мұғалімі,  Қазақстанның Коммунистік Халық партиясының өкілі.

4. Алагозов Есенгали Канжигитулы, кәсіпкер, Қазақстанның «Ақ жол» демократиялық» партиясының өкілі.

5. Турдалиев Кайрат Насирулы, жұмыссыз, «Ауыл» Халықтық –демократиялық патриоттық партиясының өкілі.

№778  Қаратөбе сайлау  учаскесі

Орталығы –  Қаратөбе жалпы орта мектебі

1. Жунисов Муратбек Ниятулы, Балдыберек жалпы орта мектебінің директоры,   «Нұр Отан» партиясының өкілі.

2. Онгарбаева Айнур Толегенкызы, Қаратөбе  жалпы орта мектебінің мұғалімі, «Бірлік» Саяси партиясы» қоғамдық бірлестігінің өкілі.

3. Калменов Байзак Куралбаевич, зейнеткер, Қазақстанның Коммунистік Халық партиясының өкілі.

4. Торпаков Есимбек Кыдырбайулы, «Байназар» шаруа қожалығының төрағасы,  Қазақстанның  «Ақ жол» демократиялық» партиясының өкілі.

5. Боранбаев Мырзасейт Кенжесейтович, Қаратөбе жалпы орта мектеп директорының орынбасары, «Ауыл» Халықтық –демократиялық патриоттық партиясының өкілі.

6. Сариев Байтас Данайулы, жұмыссыз, Қазақстан Республикасының жергілікті соғыс және ауғаныстан ардагерлері одағының өкілі.

7. Балтабаев Аскынбек  Бекжигитулы, «Қайрат» шаруа қожалығының төрағасы, «Қазақстандық салалық білім және ғылым қызметкерлері кәсіптік одағының Түркістан облыстық ұйымы» қоғамдық бірлестігінің өкілі.

№779  Қостөбе сайлау  учаскесі

Орталығы –  Қостөбе жалпы орта мектебі

1. Ескараев Нуртай Капашулы, Қостөбе жалпы орта мектебінің директоры, «Нұр Отан» партиясының өкілі.

2. Бейсеев Калымет Баймаханулы, Қостөбе жалпы орта мектебінің мұғалімі,  «Бірлік» Саяси партиясы» қоғамдық бірлестігінің өкілі.

         3. Жүнисбеков Берик Абдыкадирулы, Қостөбе клубының әдіскері, Қазақстанның Коммунистік Халық партиясының өкілі.

4. Ескараев Керимжан Рахмитоллаулы, Қостөбе клубының меңгерушісі,  Қазақстанның «Ақ жол» демократиялық» партиясының өкілі.

5. Елубаев Аманжол Жузгенбайулы, «Ынтымақ»  өндірістік кооперативінің  төрағасы, «Ауыл» Халықтық –демократиялық патриоттық партиясының өкілі.

№780  Майбұлақ сайлау  учаскесі

Орталығы –  Майбұлақ  жалпы орта мектебі

1. Абетаев Жолшыбек Темирханулы,  Қаратөбе  ауыл округінің  Ветеринар бекетінің ветбокс меңгерушісі,  «Нұр Отан» партиясының өкілі.

2. Пиялиев Сабитбек Омашулы, «Омаш»  шаруа қожалығының төрағасы, «Бірлік» Саяси партиясы» қоғамдық бірлестігінің өкілі.

3. Коразбеков Торехан Ережепулы, Майбұлақ жалпы орта мектебінің мұғалімі, Қазақстанның Коммунистік Халық партиясының өкілі.

4. Оспанов Бекболат Оналбекулы, «Нұр ата»  өндірістік кооперативінің төрағасы, Қазақстанның  «Ақ жол» демократиялық» партиясының өкілі.

5. Ашакулов Ергали Пернебекович, Майбұлақ жалпы орта мектебінің мұғалімі, «Ауыл» Халықтық –демократиялық патриоттық партиясының өкілі.

№781  Кеңесарық сайлау  учаскесі

Орталығы –  Б.Биболатұлы жалпы орта мектебі

1. Жунисбеков Нуралы Жаксылыкулы, Б.Биболат атындағы жалпы орта мектептің директоры, «Нұр Отан» партиясының өкілі.

2. Абжалов Балтабай, зейнеткер, «Бірлік» Саяси партиясы» қоғамдық бірлестігінің өкілі.

3. Камбаров Саткул Садырбаевич, Б.Биболат атындағы жалпы орта мектебінің мұғалімі,  Қазақстанның Коммунистік Халық партиясының өкілі.

4. Жанатаева Айгул Нурмаханбетовна, жұмыссыз, Қазақстанның  «Ақ жол» демократиялық» партиясының өкілі.

5. Бекова Анаркуль Тулешкызы,  жұмыссыз, «Ауыл» Халықтық –демократиялық патриоттық партиясының өкілі.

№782  Жоғарғы Қасқасу сайлау  учаскесі

Орталығы –  Қасқасу жалпы орта мектебі

1. Ауезбаев Кенжехан Анарулы, Қасқасу шағын жинақты жалпы орта мектебінің директоры, «Нұр Отан» партиясының өкілі.

2. Тасболатова Жумакул Рыскелдиевна, жеке кәсіпкер, «Бірлік» Саяси партиясы» қоғамдық бірлестігінің өкілі.

3. Есмурзаев Бауыржан Куанышбайулы, Қасқасу шағын жинақты жалпы орта мектебінің оқу ісінің меңгерушісі, Қазақстанның Коммунистік Халық партиясының өкілі.

4. Жолшиев Зулпухар Орманбайулы, зейнеткер,  Қазақстанның «Ақ жол» демократиялық» партиясының өкілі.

5. Бейсенбаев Боранбай Сметулы, зейнеткер, «Ауыл» Халықтық –демократиялық патриоттық партиясының өкілі.

№783  Қасқасу мәдениет үйі сайлау  учаскесі

Орталығы –  Қасқасу мәдениет үйі

1. Ермаханбетов Мейржан Сейфуллаевич, Қасқасу мәдениет үйінің директоры,  «Нұр Отан» партиясының өкілі.

2. Абдраймов Алиаскар Тогайулы, Б.Түлкиев атындағы жалпы орта мектеп директордың шаруашылық жөніндегі орынбасары, «Бірлік» Саяси партиясы» қоғамдық бірлестігінің өкілі.

3. Нусерова Алиман Койшыманкызы, Б.Түлкиев атындағы жалпы орта мектептің мұғалімі, Қазақстанның Коммунистік Халық партиясының өкілі.

4. Утебекова Парида Гаппаркызы, Қасқасу әкімшілігінің хатшысы,  Қазақстанның «Ақ жол» демократиялық» партиясының өкілі.

5. Мырзаева Гульмира Баймаханкызы, Қасқасу мәдениет үйінің шаруашылық меңгерушісі, «Ауыл» Халықтық –демократиялық патриоттық партиясының өкілі.

6. Ельчибаев Сакен Полатулы, Қасқасу әкімшілігінің күзетшісі, Қазақстан Республикасының жергілікті соғыс және ауғаныстан ардагерлері одағының өкілі.

7. Сарсебеков Бауржан Чикентбайулы, Көксәйек арнайы негізгі орта мектебінің мұғалімі, «Қазақстандық салалық білім және ғылым қызметкерлері кәсіптік одағының Түркістан облыстық ұйымы» қоғамдық бірлестігінің өкілі.

№784  Керегетас сайлау  учаскесі

Орталығы –  Керегетас жалпы орта мектебі

1. Сыдыков Калыбек Турысбекулы, Керегетас шағын жинақты орта мектеп директорының орынбасары, «Нұр Отан» партиясының өкілі.

2. Сапарбеков Мухеммедкали Балтабайулы, жеке кәсіпкер, «Бірлік» Саяси партиясы» қоғамдық бірлестігінің өкілі.

3. Турдыбеков Абай Нуралыулы, Керегетас шағын жинақты орта мектебінің мұғалімі,  Қазақстанның Коммунистік Халық партиясының өкілі.

4. Бейсеева Айжаркын Бескемпировна, зейнеткер, Қазақстанның «Ақ жол» демократиялық» партиясының өкілі.

5. Джаппасбаева Калдыгул  Абдибаликызы, зейнеткер, «Ауыл» Халықтық –демократиялық патриоттық партиясының өкілі.

№785  Диханкөл сайлау  учаскесі

Орталығы –  Диханкөл жалпы орта мектебі

1. Оналбаев Есенбек Молдатайулы, Диханкөл жалпы орта мектеп директордың тәрбие ісі жөніндегі орынбасары, «Нұр Отан» партиясының өкілі.

2. Тлепбаев Нурболат Абилкасымулы, Диханкөл  жалпы орта мектебінің мұғалімі,  «Бірлік» Саяси партиясы» қоғамдық бірлестігінің өкілі.

3. Сейтов Данияр Молдакасымулы,  ауылдық «Казпочтаның» меңгерушісі, Қазақстанның Коммунистік Халық партиясының өкілі.

4. Жайлаубаев Мырзабек Нуржанулы, жеке кәсіпкер,  Қазақстанның «Ақ жол» демократиялық» партиясының өкілі.

5. Омарова Айгүл Балабекқызы, аудандық ауруханасының медбикесі, «Ауыл» Халықтық –демократиялық патриоттық партиясының өкілі.

№786  Ұзынарық сайлау  учаскесі

Орталығы –  Қ.Байболов жалпы орта мектебі

1. Амантаев Рүстем Нурлыбекович, Қ.Байболов атындағы жалпы орта мектептің директоры,  «Нұр Отан» партиясының өкілі.

2. Абдеева Халида Сейдахамқызы, Қ.Байболов атындағы жалпы орта мектептің хатшысы,  «Бірлік» Саяси партиясы» қоғамдық бірлестігінің өкілі.

3. Мыңбаев Қонай Сайдуллаұлы, аудандық спорт мектебінің жаттықтырушысы,  Қазақстанның Коммунистік Халық партиясының өкілі.

4. Қылышбай Мадияр Абусалиұлы,  жеке шаруа, Қазақстанның  «Ақ жол» демократиялық» партиясының өкілі.

5. Султанбеков Алмас Омарханулы, «Береке» бөбекжайының әдіскер-психологі,  «Ауыл» Халықтық –демократиялық патриоттық партиясының өкілі.

№787  Алшалы сайлау  учаскесі

Орталығы –  А.Молдағулова негізгі орта мектебі

1. Қайыпбекова Патшайым Абдрашқызы, Ә.Молдағұлова атындағы  негізгі орта мектеп директордың орынбасары, «Нұр Отан» партиясының өкілі.

2. Тасжан Ақбаян Алижанқызы, Ә.Молдағұлова атындағы  негізгі орта мектептің іс жүргізушісі, «Бірлік» Саяси партиясы» қоғамдық бірлестігінің өкілі.

3. Кенжебаев Есімбай Қасымбайұлы, зейнеткер, Қазақстанның Коммунистік Халық партиясының өкілі.

4. Кушкалиев Абзал Елемесович, жұмыссыз,  Қазақстанның «Ақ жол» демократиялық» партиясының өкілі.

5. Нарманов Джалгазбек Бейсенулы, зейнеткер, «Ауыл» Халықтық –демократиялық патриоттық партиясының өкілі.

№788  Жамбыл сайлау  учаскесі

Орталығы –  Жамбыл ауылдық клубы

1. Бахадуров Серік Бахадурұлы,  Майбұлақ  жалпы орта мектебінің директоры,  «Нұр Отан» партиясының өкілі.

2. Жалбиев Нұрғали Ментайулы,  Жамбыл ауылдық клубының әдіскері, «Бірлік» Саяси партиясы» қоғамдық бірлестігінің өкілі.

3. Аширбеков Кали Сейфуллаулы,  Майбұлақ  жалпы орта мектебінің мұғалімі,  Қазақстанның Коммунистік Халық партиясының өкілі.

4. Умирзақова Шырбан Нурбеккызы, Жамбыл ауылдық кітапханасының кітапханашысы, Қазақстанның  «Ақ жол» демократиялық» партиясының өкілі.

5. Смайылов Досымхан Оспантайулы, Төлеби аудандық спорт мектебінің жаттықтырушысы, «Ауыл» Халықтық–демократиялық патриоттық партиясының өкілі.

№789  Ханарық сайлау  учаскесі

Орталығы –  Ханарық  жалпы орта мектебі

1. Корганбаев Юсупжан Орманович, Ханарық  жалпы орта мектебінің директоры, «Нұр Отан» партиясының өкілі.

2. Усманов Шохрух Алишерович, Ханарық ауылдық клубының меңгерушісі,  «Бірлік»  Саяси партиясы» қоғамдық бірлестігінің өкілі.

3. Ергешов Закир Сабырович, Ханарық ФАП-ның фельдшері, Қазақстанның Коммунистік Халық партиясының өкілі.

4. Хайтметова Клара Юлдашевна, жұмыссыз,  Қазақстанның «Ақ жол» демократиялық» партиясының өкілі.

5. Домбаков Октамжан Анарметович, Ханарық  жалпы орта мектебінің мұғалімі,  «Ауыл» Халықтық –демократиялық патриоттық партиясының өкілі.

№790  Оңтүстік  сайлау  учаскесі

Орталығы –  Оңтүстік бастауыш мектебі

1. Оралбаев Баймахан Бейсенулы, «Бірлік»  өндірістік  кооперативінің бригадирі,  «Нұр Отан» партиясының өкілі.

2. Испаналиев Минтай,  зейнеткер,  «Бірлік» Саяси партиясы» қоғамдық бірлестігінің өкілі.

3. Умутбаев Канат Атретулы,  «Бірлік»  ЖШС  жұмысшы,  Қазақстанның Коммунистік Халық партиясының өкілі.

4. Байжанов Оразхан Кутунович, Т.Тоғысбаев атындағы жалпы орта мектептің мұғалімі, Қазақстанның «Ақ жол» демократиялық» партиясының өкілі.

5. Жанабаев Айдар Есенулы, «Бірлік» өндірістік кооперативінің жүргізушісі, «Ауыл» Халықтық –демократиялық патриоттық партиясының өкілі.

№791  Тасарық сайлау  учаскесі

Орталығы –  Т.Тоғысбаев жалпы орта мектебі

1. Мушатов Нурмахан Копжасарович,  Т.Тоғысбаев атындағы жалпы орта мектептің директоры,  «Нұр Отан» партиясының өкілі.

2. Тастанов Айдар Муталиулы,  жеке кәсіпкер,  «Бірлік» Саяси партиясы» қоғамдық бірлестігінің өкілі.

3. Касимов Абзалбек Туреханулы,  Т.Тоғысбаев атындағы жалпы орта мектептің мұғалімі,  Қазақстанның Коммунистік Халық партиясының өкілі.

4. Шайнеков Абдинур Абдалиулы, «Бірлік»  өндірістік кооперативінің төрағасы,  Қазақстанның «Ақ жол» демократиялық» партиясының өкілі. 5. Кипшахов Абдиманап Кулыбекулы, Оңтүстік бастауыш мектебінің электригі,  «Ауыл» Халықтық –демократиялық патриоттық партиясының өкілі.